Trwa nabór kandydatów na szkoleia E-PR Skuteczny public relations w Internecie

CEL SZKOLENIA:

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o nowoczesnych technikach e-marketingu i e-pr. Koszty, szybkość przekazu oraz coraz szersze wykorzystanie Internetu przez konsumentów powodują, że coraz częściej polskie firmy decydują się na stosowanie e-marketingu. Jest to forma komunikacji, która pozwala dostosować się do zmian zachodzących również w środowisku dziennikarzy i partnerów biznesowych firmy.

e_pr

ADRESACI SZKOLENIA:

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorczych i ambitnych ludzi pragnących zdobyć technologię marketingową, która pozwoli im na zdobycie zatrudnienia oraz do pracowników odpowiedzialnych za relacje publiczne i promocję firmy oraz jej projektów.

Zapraszamy również pracowników organizacji pozarządowych do udziału w szkoleniu.

PROGRAM SZKOLENIA:

• E-marketing w nowoczesnej firmie. Analiza i strategia e-marketingu
  • Internet na tle innych mediów. Profil polskich e-konsumentów
  • Reklama i jej targeting w Internecie. Zasady budowy reklam interaktywnych
  • Narzędzia E-PR w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy
  • E-media relations, czyli komunikacja z dziennikarzami przez Internet
  • E-mail marketing a social media
  • Budowanie marki w necie
  • Sieci społecznościowe w necie – ich zasięg, zasady działania, budowanie społeczności wokół firmy i dotarcie do klienta
  • Serwisy społecznościowe – wykorzystanie do prezentacji firmy i autoprezentacji pracowników
  • Marketing partyzancki – wirusowy i szeptany
  • Cross Marketing i Cross Linking
  • Kampanie społeczne w Internecie
  • Facebooka- budowanie skutecznej kampanii marketingowej
  • Tworzenie skutecznej treści w marketingu internetowym
  • Inbound marketing i Wikipedia.
  • Ciekawy blog
  • Dostarczanie treści do Internetu. Dziennikarstwo obywatelskie
  • Wykorzystanie Google
  • Odbiór treści przez RSS
  • E-PR
  • Jak nie dać się wodzić za nos, czyli prawa i zasady rzetelnej komunikacji i dobrych relacji z dziennikarzami
  • Wydarzenia firmy i jej partnerów a patronat medialny oraz public affairs

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

ostateczny termin szkolenia zostanie podany po skompletowaniu grupy

–  szkolenie trwa 1 dzień ok. (7h lekcyjnych)  (1h lekcyjna = 45 min)

– zajęcia odbywają się w godzinach 9.00-15.00

– w programie szkolenia przewidziane są 3 przerwy kawowe

INWESTYCJA:
350 zł brutto cena zawiera:

– uczestnictwo w szkoleniu
– materiały dydaktyczne
– dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia
– 1 miesięczne praktyki w Fundacji Sukces *
– oraz serwisy kawowe (nie obejmuje noclegu i parkingu)
* Praktyki nie obowiązkowe, tylko dla chętnych.

ZGŁOSZENIE:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez Fundację Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych należy wypełnić formularz zgłoszenia dostępny w formacie PDF lub Word a następnie po jego uzupełnieniu odesłać faksem (22)810-18-98 lub mailem fundacjasukces@gmail.com Formularze są do pobrania tu: Pliki do pobrania.

Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest opłacenie kursu najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Wpłatę należy dokonać na konto Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych Lukas Bank 32 1940 1076 3097 0287 0000 0000

W tytule wpłaty prosimy wpisać –  Skuteczny PR  w Internecie i podać datę szkolenia.

W przypadku rezygnacji z kursu Fundacja zwróci tylko 50% wpłaconej kwoty.

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

maurycy

Maurycy Seweryn – Wykładowca w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowego Centrum Edukacji Europejskiej. Stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Były doktorant w Studium Doktoranckim Katedry Zarządzania Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Doświadczenie w PR zdobywa od 1995 roku, jako rzecznik instytucji publicznych, polityków, organizacji pozarządowych i firm. Szlify urzędnicze zdobył w Centrum Informacyjnym Rządu, MSWiA oraz jako wiceburmistrz Dzielnicy Ochota w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele udanych kampanii społecznych, wyborczych i wizerunkowych oraz ponad 2000 publikacji prasowych. Założyciel Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations.

"E-PR Skuteczny Public Relations w Internecie"

„E-PR Skuteczny Public Relations w Internecie”