Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Trwa nabór kandydatów na szkoleia E-PR Skuteczny public relations w Internecie

CEL SZKOLENIA:

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o nowoczesnych technikach e-marketingu i e-pr. Koszty, szybkość przekazu oraz coraz szersze wykorzystanie Internetu przez konsumentów powodują, że coraz częściej polskie firmy decydują się na stosowanie e-marketingu. Jest to forma komunikacji, która pozwala dostosować się do zmian zachodzących również w środowisku dziennikarzy i partnerów biznesowych firmy.

e_pr

ADRESACI SZKOLENIA:

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorczych i ambitnych ludzi pragnących zdobyć technologię marketingową, która pozwoli im na zdobycie zatrudnienia oraz do pracowników odpowiedzialnych za relacje publiczne i promocję firmy oraz jej projektów.

Zapraszamy również pracowników organizacji pozarządowych do udziału w szkoleniu.

PROGRAM SZKOLENIA:

• E-marketing w nowoczesnej firmie. Analiza i strategia e-marketingu
  • Internet na tle innych mediów. Profil polskich e-konsumentów
  • Reklama i jej targeting w Internecie. Zasady budowy reklam interaktywnych
  • Narzędzia E-PR w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy
  • E-media relations, czyli komunikacja z dziennikarzami przez Internet
  • E-mail marketing a social media
  • Budowanie marki w necie
  • Sieci społecznościowe w necie – ich zasięg, zasady działania, budowanie społeczności wokół firmy i dotarcie do klienta
  • Serwisy społecznościowe – wykorzystanie do prezentacji firmy i autoprezentacji pracowników
  • Marketing partyzancki – wirusowy i szeptany
  • Cross Marketing i Cross Linking
  • Kampanie społeczne w Internecie
  • Facebooka- budowanie skutecznej kampanii marketingowej
  • Tworzenie skutecznej treści w marketingu internetowym
  • Inbound marketing i Wikipedia.
  • Ciekawy blog
  • Dostarczanie treści do Internetu. Dziennikarstwo obywatelskie
  • Wykorzystanie Google
  • Odbiór treści przez RSS
  • E-PR
  • Jak nie dać się wodzić za nos, czyli prawa i zasady rzetelnej komunikacji i dobrych relacji z dziennikarzami
  • Wydarzenia firmy i jej partnerów a patronat medialny oraz public affairs

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

ostateczny termin szkolenia zostanie podany po skompletowaniu grupy

–  szkolenie trwa 1 dzień ok. (7h lekcyjnych)  (1h lekcyjna = 45 min)

– zajęcia odbywają się w godzinach 9.00-15.00

– w programie szkolenia przewidziane są 3 przerwy kawowe

INWESTYCJA:
350 zł brutto cena zawiera:

– uczestnictwo w szkoleniu
– materiały dydaktyczne
– dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia
– 1 miesięczne praktyki w Fundacji Sukces *
– oraz serwisy kawowe (nie obejmuje noclegu i parkingu)
* Praktyki nie obowiązkowe, tylko dla chętnych.

ZGŁOSZENIE:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez Fundację Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych należy wypełnić formularz zgłoszenia dostępny w formacie PDF lub Word a następnie po jego uzupełnieniu odesłać faksem (22)810-18-98 lub mailem fundacjasukces@gmail.com Formularze są do pobrania tu: Pliki do pobrania.

Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest opłacenie kursu najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Wpłatę należy dokonać na konto Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych Lukas Bank 32 1940 1076 3097 0287 0000 0000

W tytule wpłaty prosimy wpisać –  Skuteczny PR  w Internecie i podać datę szkolenia.

W przypadku rezygnacji z kursu Fundacja zwróci tylko 50% wpłaconej kwoty.

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

maurycy

Maurycy Seweryn – Wykładowca w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowego Centrum Edukacji Europejskiej. Stypendysta Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Były doktorant w Studium Doktoranckim Katedry Zarządzania Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Doświadczenie w PR zdobywa od 1995 roku, jako rzecznik instytucji publicznych, polityków, organizacji pozarządowych i firm. Szlify urzędnicze zdobył w Centrum Informacyjnym Rządu, MSWiA oraz jako wiceburmistrz Dzielnicy Ochota w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele udanych kampanii społecznych, wyborczych i wizerunkowych oraz ponad 2000 publikacji prasowych. Założyciel Warszawskiej Grupy Doradców Public Relations.

"E-PR Skuteczny Public Relations w Internecie"

„E-PR Skuteczny Public Relations w Internecie”