Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

List Burmistrza dzielnicy Praga Południe w sprawie akcji „Uwolnij Obcojęzyczną!”

burmistrz_male

Burmistrz Dzielnicy Praga Południe Miasta Stołecznego Warszawy

Warszawa, dnia 6 października 2011 r.

Pani Wita Meczew-Bardecka
Prezes Zarządu Fundacja Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

Szanowna Pani Prezes,

pragnę serdecznie podziękować za propozycję objęcia patronatem akcji społecznej „Uwolnij obcojęzyczną!”.
Rola książki jest niezwykle ważna w procesie poznawania świata. Szeroki dostęp do publikacji, zarówno polskich, jak również obcojęzycznych, pozwala lepiej rozumieć historię i współczesność, własną tradycję i kultury obce, pomaga kształtować postawę społeczną. Tym bardziej Państwa akcja zasługuje na uznanie.

Przyjmując Państwa zaproszenie do objęcia patronatu, życzę, aby akcja przyniosła satysfakcję organizatorom i przyczyniła się do znacznego poszerzenia księgozbioru obcojęzycznego Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga -Południe m. st. Warszawy, z której zbiorów korzystają mieszkańcy naszej dzielnicy.

Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe M. ST. Warszawy

Tomasz Kucharski