WYDAWNICTWO ZŁOTE MYŚLI Dołączyło do akcji Uwolnij Obcojęzyczną.

zlote_mysliZapoczątkowaną na warszawskiej Pradze akcję społeczną ,,Uwolnij Obcojęzyczną!” wsparło Wydawnictwo Złote Myśli – największe wydawnictwo elektroniczne w Polsce.

,,Uwolnij Obcojęzyczną!” to kampania zainicjowana przez Fundację Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych. Akcja ma na celu poszerzenie zbiorów obcojęzycznych Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy. Organizatorzy pragną stworzyć wielokulturową placówkę dysponującą różnorodnymi publikacjami w językach obcych.

Adresatami działań są wydawnictwa, instytuty kultury, agencje literackie, ambasady oraz inne przedstawicielstwa krajów europejskich w Warszawie. Mogą one przekazywać na rzecz biblioteki książki popularnonaukowe, słowniki, podręczniki, przewodniki oraz multimedia.

Do akcji ,,Uwolnij Obcojęzyczną!” dołączyło właśnie wydawnictwo elektroniczne Złote Myśli, które ofiarowało praskiej bibliotece trzydzieści osiem pozycji, wśród których znajdują się audiobooki i e-booki do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego. Darczyńca udostępnił również bestsellery w języku polskim, takie jak: „Bogać się, kiedy śpisz”, „Mowa Ciała a Sukces”, „Podróże do wnętrza siebie”, „Odrodzenie Feniksa” i wiele innych.

Wydawnictwo Złote Myśli rozpoczęło działalność w 2004 roku. Dzięki zgranemu zespołowi, pomysłowości, przyjaznemu nastawieniu do czytelnika oraz odważnym akcjom marketingowym zdobyło dużą popularność i jest obecnie największym wydawnictwem elektronicznym w Polsce. Koncentruje się na praktycznych poradnikach z dziedziny literatury motywacyjnej wydawanych głównie w postaci e – booków. Złote Myśli wydają także audiobooki oraz książki w postaci drukowanej (na żądanie).

Lektura poradników ma na celu pomoc w osiągnięciu szeroko pojętego sukcesu i satysfakcji zawodowej oraz osobistej. E – booki promują kreatywność, przedsiębiorczość, innowacyjność. Cechuje je prostota, staranność i precyzja przekazu. Treść i forma publikacji odpowiadają mottu przyświecającemu działalności wydawnictwa – ,,Bliżej sukcesu”.

Poprzez praktyczne poradniki wydawcy pragną zasiać w czytelnikach ziarno sukcesu – wiele bowiem zależy od osobistego nastawienia, pozytywnego myślenia, rozpoznania własnych mocnych i słabych stron. Kluczem do sukcesu jest odnalezienie równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Ważne jest czerpanie satysfakcji z tego, co robimy na co dzień – tego uczą czytelników młodzi autorzy, specjaliści operujący wiedzą z dziedziny psychologii ogólnej, psychologii sukcesu, automotywacji, których promuje wydawnictwo.

,,Naszym produktem jest wiedza, która ― w wielu różnych formach (ebooki, audiobooki, kursy) ― ma pomóc ludziom w Polsce uwierzyć we własne siły i osiągnąć sukces” – mówią pracownicy Złotych Myśli.

Fundacja Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych oraz Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla są bardzo wdzięczne za przekazane przez wydawnictwo publikacje. Organizatorzy akcji ,,Uwolnij Obcojęzyczną!” wierzą, że materiały cieszyć się będą dużym zainteresowaniem wśród czytelników, którzy coraz chętniej sięgają po obcojęzyczne książki i audiobooki.

Strona internetowa Darczyńcy http://www.zlotemysli.pl/