This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rekomendacje Warszawskiej Grupy Doradców PR

wgd_pr
Warszawska Grupa Doradców Public Relations

Warszawa 23.02.2012 rok

Referencje

Warszawska Grupa Doradców PR współpracuje z Fundacją Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych od początku 2011 roku. Nasza współpraca dotyczy realizacji szkoleń z zakresu marketingu, public relacions oraz wystąpień publicznych. 25 lipca odbyła się pierwsza edycja szkoleń pt ,,E-PR. Skuteczny public relations w Internecie”. Szkolenia byty skierowane do pracowników odpowiedzialnych za relacje publiczne w firmach prywatnych, organizacjach pozarządowych oraz publicznych. Wysoka punktacja w ankietach ewaluacyjnych wskazuje na to, że szkolenia zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej cieszyły się dużym powodzeniem i spełniły oczekiwania odbiorców. Daje nam ten fakt przekonanie, Że mamy do czynienia ze sprawnym i odpowiedzialnym organizatorem.

Fundacja Sukces dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner, który ceni wysoką jakość realizowanych projektów, dlatego wspieramy działalność fundacji również w innych obszarach. Z przyjemnością możemy polecić Fundację Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych jako doskonałego partnera do współpracy. Jesteśmy pewni, te stała współpraca z Fundacją Sukces przyczyni się do poprawy warunków społeczności lokalnej na rzecz której będą realizowane kolejne projekty.

Fundacja Sukces to doskonały partner.

Warszawska Grupa Doradców PR
Maurycy Seweryn