This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rekomendacje Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Praga – Południe

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Praga — Południe m. st. Warszawy

Warszawa 27.02. 2012 r.

Referencje

Dyrekcja Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy uprzejmie informuje „że od 2011 roku współpracuje z Fundacją Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych w zakresie prowadzenia szkoleń oraz pozyskiwania zbiorów obcojęzycznych. Owocem współpracy jest akcja społeczna „Uwolnij Obcojęzyczną!” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Południe Tomasza Kucharskiego , akcję wspiera Traffic Club oraz Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe. Honorową patronką akcji została Elizabeth Duda.

Kampania zainicjowana przez Fundację Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych ma na celu poszerzenie zbiorów obcojęzycznych Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga — Południe m.st. Warszawy. Akcja „Uwolnij Obcojęzyczną” przyczynia się do promocji czytelnictwa obcojęzycznego , pozytywnie wpływa na wizerunek oraz prestiż Warszawy w. oczach obcokrajowców. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Fundacji akcja cieszy się ogromnym powodzeniem.

Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla

w dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy