This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Aktywne Mamy w warszawskiej Moonsferze

aktywna_mama

Przedstawiciele i podopieczni Fundacji Sukces z redaktor naczelną Imperium Kobiet Iloną Adamską Gala Aktywna Mama foto: Witold Szczekowski

W ubiegły wtorek (11 czerwca) w warszawskim Centrum Olimpijskim odbyła się uroczysta gala AKTYWNA MAMA. Ideą wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia, dbania o siebie, zdrowego odżywiania oraz wszelkiej aktywności sportowej.

Uczestniczki miały okazję wysłuchać wykładów prowadzonych przez specjalistów dziedziny fitness i zdrowego odżywiania oraz zasięgnąć porad stylistów i wizażystów. Poprzez formę i zakres tematyki eventu organizatorzy pragnęli pokazać, że bez względu na wiek każda kobieta może czuć się piękna, zadbana i spełniona. Gala AKTYWNA MAMA to próba przełamania błędnego stereotypu ,,matki Polki”. Nowoczesne matki to kobiety, które potrafią godzić życie rodzinne z życiem zawodowym; kobiety posiadające własne pasje, zainteresowania; dbające o wygląd zewnętrzny i dobre samopoczucie.

Organizator imprezy magazyn Imperium Kobiet zadbał o świetną atmosferę i wspaniałe atrakcje. Nie zabrakło zabaw dla najmłodszych pociech, konkursów z nagrodami, wyśmienitego jedzenia oraz dobrej muzyki. Galę uświetnił występ Mateusza Mijala – wokalisty znanego m.in. z nagranej wspólnie z Liberem piosenki “Winny”. Zobaczyliśmy również niepowtarzalny pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu finalisty programu ,,Mam talent” Macieja Kozłowskiego.

Gala miała charakter akcji charytatywnej – dochód ze sprzedanych w trakcie imprezy książek Ilony Felicjańskiej został przeznaczony na pomoc dla małego Oliwiera, u którego zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę genetyczną: Zespół Coffin-Lowry.

W evencie wzięło udział wiele znanych mam, m.in. Maja Hirsh, Oliwia Angerstein, Jolanta Fajkowska, Anna Kerth , Paulina Holtz, Aldona Orman, Ewa Kuklińska i Dominika Tajner.

Redaktor naczelna Imperium Kobiet Ilona Adamska zaprosiła na imprezę również samotne matki, które są podopiecznymi Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych, której misją jest promocja kształcenia ustawicznego i wspieranie wszechstronnego rozwoju lokalnych społeczności. Przy fundacji prężnie działa internetowa poradnia dla samotnych matek, gdzie kobiety mogą m.in. szukać pomocy prawnej i psychologicznej. Główną ideą poradni jest pobudzanie aktywności społecznej i promowanie przedsiębiorczości wśród matek samotnie wychowujących dzieci. Mama Sama to także działalność o charakterze szkoleniowym, doradczym i wydawniczym.

Internetowa Poradnia Mama Sama, w której nasze podopieczne mogą uzyskać wskazówki jak rozwiązać samodzielnie swoje problemy jest najważniejszym projektem, od którego wystartowaliśmy. Chcemy by nasze podopieczne stały się samodzielne i zaradne; by zapewniły godne warunki do rozwoju swoim dzieciom oraz poczuły się szczęśliwe i spełnione; by mogły w pełni cieszyć się macierzyństwem – mówiła Prezes Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych Wita Meczew – Bardecka.

Fundacja Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych otrzymała prezent od przedstawicielki firmy Primavera Furniture Alicji Zawojek – trzy dziecięce foteliki, które trafią do najbardziej potrzebujących rodzin.

Galę poprowadziła prezenterka Polscat Cafe – Magdalena Modra. Wydarzenie wspierało Radio Kolor, Polsat CAFE oraz ponad 20 portali kobiecych współpracujących z magazynem Imperium Kobiet. Sponsorem głównym była firma TEEKANNE.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi za zaproszenie na wspaniałe wydarzenie, cudowną atmosferę i liczne upominki.

Zdjęcia z gali można obejrzeć w naszej galerii na Facebooku. Galeria zdjęć magazynu Imperium Kobiet część 1 część 2 część 3