This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Event Przedsiębiorcza Mama

W Maju w Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie spotkają się aktywne zawodowo matki, które ze swoich pasji uczyniły sposób na życie i zarabianie. Kobiety pragną podzielić się swoją historią z innymi, aby pomóc im uwierzyć we własne możliwości, pozytywnie zainspirować i zmotywować do działania. Wydarzenie jest zaplanowane na 25 Maja 2014 roku.

foto1Celem wydarzenia jest wypromowanie aktywnych postaw poprzez pokazanie wzorców godnych do naśladowania. Przedstawienie sylwetek i historii ambitnych bohaterek, które skupiły się na swoich zainteresowaniach i na nich zbudowały sukces zawodowy i społeczny ma za zadanie uświadomić wszystkim mamom jak ważny jest talent, silna wola, odwaga i determinacja w działaniu.

Bardzo często po urodzeniu dziecka kobieta nie ma możliwości powrotu do poprzedniej pracy z powodu zwolnienia lub chęci pogodzenia wychowania dzieci oraz kariery zawodowej. Coraz częściej zatrudnione w wielkich korporacjach, niezadowolone z warunków pracy matki podejmują decyzję o odejściu i zakładają własną działalność. Nie chcą pracować dla innych, siedzieć po godzinach w biurze. Pragną być niezależne. Postanawiają pracować dla siebie i realizować się we własnej firmie, spełniając swoje marzenia.

Wokół takich postaw i decyzji koncentruje się tematyka eventu ,,Przedsiębiorcza Mama”. Podczas imprezy czeka nas wiele atrakcji. Organizatorzy przygotują dwanaście stoisk aktywnych kobiet, które zaprezentują swoje towary lub usługi oraz podzielą się wrażeniami i doświadczeniami odnośnie prowadzenia biznesu. Dowiemy się, co ich motywowało, jakie napotykały trudności i jak sobie z nimi radziły. W planach jest także punkt konsultacyjny, w którym uczestniczki będą mogły zasięgnąć porad na temat zasad przyznawania dotacji unijnych i wsparcia pomostowego na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Fundacja Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych zaprasza do zgłaszania kandydatur przez kobiety, które po urodzeniu dziecka nie porzuciły swoich pasji i uczyniły z nich pomysł na własny biznes. Nie jest konieczne, aby bohaterki miały zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wyłoniona przez inicjatorów dwunastka pań oprócz własnych stanowisk i prezentacji swojej działalności podczas eventu, weźmie także udział w sesji zdjęciowej ,,Przedsiębiorcza Mama”. Zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w trakcie trwania wydarzenia.

business-944443-mRealizatorzy zapraszają na wydarzenie również przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji publicznych oraz inkubatorów przedsiębiorczości i aniołów biznesu, którzy wspierają przedsiębiorcze mamy poprzez szkolenia i warsztaty, oferują kobietom pomoc merytoryczną i finansową oraz szeroko rozumiane wsparcie. Ambasadorzy wszystkich trzech sektorów po wcześniejszym ustaleniu także mogą mieć własne stanowiska do prezentacji swojej działalności. Dla wszystkich uczestników przewidziana jest loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Ogłoszenie

Fundacja Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych poszukuje Mam, które zamieniły swoją pasję w prawdziwy biznes. Organizujemy event promujący i wspierający Przedsiębiorcze Mamy. Chcemy zachęcić kobiety, którym z powodu obowiązków macierzyńskich, trudno jest odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Poszukujemy więc takich Mam, które wzięły swoją przyszłość we własne ręce i prowadzą samodzielnie własną firmę.

Droga Przedsiębiorcza Mamo, możesz być inspiracją dla wszystkich kobiet myślących o niezależności finansowej.

Twój udział w naszym projekcie gwarantuje same plusy:

+ ZAREKLAMUJESZ SWOJĄ FIRMĘ bo weźmiesz udział w atrakcyjnym evencie prezentującym twoją działalność biznesową szerokiemu gronu publiczności

+ STANIESZ SIĘ SŁAWNA bo przeprowadzimy z tobą wywiad i zorganizujemy sesję fotograficzną z twoim udziałem

+ POSZERZYSZ SWOJĄ WIEDZĘ na temat prowadzenia biznesu bo wymienisz się swoimi doświadczeniami w tej kwestii z innymi

+ DOWIESZ SIĘ o dodatkowych źródłach finansowania twojej firmy od aniołów biznesu, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych udzielających dotacji z funduszy unijnych, które zaprosimy

+ POMOŻESZ podjąć ważne decyzje innym mamom, które dopiero myślą o założeniu własnego biznesu

Wspiera nas ekskluzywne czasopismo kobiece Imperium Kobiet i jego Redaktor naczelna Ilona Adamska. Będzie dużo szumu w mediach!

foto2Zgłoś swój udział w wydarzeniu! Udział jest bezpłatny!

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: przedsiebiorczamama2014@gmail.com

Ważne! w tytule wiadomości prosimy wpisać ZGŁOSZENIE

W e-mailu prosimy podać następujące informacje:

Imię i nazwisko oraz nazwę firmy

Adres strony WWW firmy lub krótki opis przedsięwzięcia ew. foto usług lub produktów

Informację jak długo działa firma

W przypadku niezarejestrowanych firm, wystarczy opis działalności i ew. zdjęcia

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.03.2014 r. do g. 12.00

Uwaga! Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone. Obecnie pracujemy nad wyborem 12 kandydatek, które zaprezentują swoje biznesy w czasie wydarzenia.

Lista Laureatek jest opublikowana na naszym profilu na Facebooku zapraszamy!

Lista Laureatek

Dodatkowych informacji udziela Wita Meczew-Bardecka 604-692-774