Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

List Burmistrza Dzielnicy Praga Południe w sprawie akcji „Przedsiębiorcza Mama”

burmistrz_male

Burmistrz Dzielnicy Praga Południe
Miasta Stołecznego Warszawy

Warszawa, dnia 6 marca 2014 r.

Pani Wita Meczew-Bardecka

Fundacja Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

Szanowna Pani,

pragnę serdecznie podziękować za zaproszenie do objęcia honorowym patronatem akcji „Przedsiębiorcza Mama”. Z radością będę patronował temu przedsięwzięciu.

Życzę, aby akcja przyniosła wiele satysfakcji organizatorom i uczestniczkom oraz służyła mamom mieszkającym na Pradze-Południe w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących aktywnego i twórczego rozwoju osobistego i zawodowego.

W sprawach technicznych, dotyczących materiałów z informację o patronacie oraz w sprawie akceptacji wyżej wymienionych materiałów proszę o kontakt z Panią Iwoną Janowską: tel. 22 3380190, e-mail: ijanowska@pragapld.waw.pl.

Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe M. ST. Warszawy

Tomasz Kucharski