Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

List Marszałka Sejmu uczestników akcji Przedsiębiorcza Mama

ewa_kopacz

Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Warszawa, 14 maja 2014 r.

Uczestnicy i Organizatorzy akcji „Przedsiębiorcza Mama”

Szanowni Państwo,

pragnę serdecznie podziękować za inicjatywę, którą po raz kolejny Państwo podejmujecie. Wspieranie kobiet w każdym aspekcie życia jest ważne, tym bardziej w dziedzinie, w której wciąż dominują mężczyźni — w biznesie. Kobiety dobrze wiedzą jak organizować czas, by wykorzystać go optymalnie. Pełniąc różne role społeczne muszą mieć świadomość, że przedsiębiorczość to cecha, bez której nie mogłyby być jednocześnie matkami, żonami i gospodyniami domowymi. Tym bardziej doceniam Państwa zaangażowanie, z jakim promujecie postawę aktywnego działania i ogólnego rozwoju społeczno-zawodowego wśród kobiet.

Korzystając z okazji, pragnę skierować słowa podziękowania i uznania dla wszystkich uczestników i organizatorów dzisiejszego spotkania. Życzę Państwu twórczej debaty, a także dalszej owocnej pracy na rzecz popularyzowania przedsiębiorczości w środowisku kobiet.

Z wyrazami szacunku

Ewa Kopacz

marszalek041

Zapisz