Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Tomek Martyński wystąpi podczas wydarzenia Przedsiębiorcza Mama

Nowa twarz polskiego show-biznesu, solista grupy Sunset Strip zaśpiewa podczas imprezy promującej aktywność zawodową wśród kobiet. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2014 w Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie.

collage_tomek_martynski

Tomek Martyński pochodzi z rodziny muzyków, kontakt ze sceną ma już od najmłodszych lat. Ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Występował m.in. z takimi gwiazdami jak : T-love, Lombard, Lady Pank, Kapitan Nemo, Volver, Marek Kościkiewicz, Jacek Łągwa, Carpe Diem i wielu innych. Mogliśmy go podziwiać w takich miejscach jak : Hard Rock Cafe, Atlas Arena, PKiN, a ostatnio nawet na scenie międzynarodowej – San Francisco, Las Vegas oraz Hollywood. Piętnastego lutego w Galerii Czajka odbyła się premiera najnowszego singla z udziałem wielu gwiazd. Kompozycja Andrzeja Korzyńskiego ze słowami Marka Dutkiewicza oraz wyjątkowym wykonaniem powodują coraz większą popularność utworu w mediach. A mowa o pięknej piosence ,,Mówili Na Nią Słońce”.

Występ gwiazdy w Klubie Kultury Saska Kępa będzie prezentem dla wszystkich mam, które spotkają się, aby w miłej atmosferze wspólnie świętować Dzień Matki. Celem akcji ,,Przedsiębiorcza Mama” jest wypromowanie aktywnych postaw poprzez pokazanie wzorców godnych do naśladowania. Przedstawienie sylwetek i historii ambitnych bohaterek, które skupiły się na swoich zainteresowaniach i na nich zbudowały sukces zawodowy i społeczny ma za zadanie uświadomić wszystkim mamom jak ważny jest talent, silna wola, odwaga i determinacja w działaniu. Organizatorzy przygotują dwanaście stoisk aktywnych kobiet, które zaprezentują swoje towary lub usługi oraz podzielą się wrażeniami i doświadczeniami odnośnie prowadzenia biznesu. Na wydarzenie zostali zaproszeni również przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz inkubatorów przedsiębiorczości. Dla uczestników przewidziana jest loteria z nagrodami, a dla dzieci zabawy z animatorem. Dodatkową atrakcją będzie pokaz taneczny w stylu hiszpańskim przygotowany przez Gaba Dance Studio (zatańczą Łukasz Cacko i Barbara Dyba).

Zaproszenie na wydarzenie

Przedsiębiorcza Mama