Tomek Martyński wystąpi podczas wydarzenia Przedsiębiorcza Mama

Nowa twarz polskiego show-biznesu, solista grupy Sunset Strip zaśpiewa podczas imprezy promującej aktywność zawodową wśród kobiet. Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2014 w Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie.

collage_tomek_martynski

Tomek Martyński pochodzi z rodziny muzyków, kontakt ze sceną ma już od najmłodszych lat. Ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Występował m.in. z takimi gwiazdami jak : T-love, Lombard, Lady Pank, Kapitan Nemo, Volver, Marek Kościkiewicz, Jacek Łągwa, Carpe Diem i wielu innych. Mogliśmy go podziwiać w takich miejscach jak : Hard Rock Cafe, Atlas Arena, PKiN, a ostatnio nawet na scenie międzynarodowej – San Francisco, Las Vegas oraz Hollywood. Piętnastego lutego w Galerii Czajka odbyła się premiera najnowszego singla z udziałem wielu gwiazd. Kompozycja Andrzeja Korzyńskiego ze słowami Marka Dutkiewicza oraz wyjątkowym wykonaniem powodują coraz większą popularność utworu w mediach. A mowa o pięknej piosence ,,Mówili Na Nią Słońce”.

Występ gwiazdy w Klubie Kultury Saska Kępa będzie prezentem dla wszystkich mam, które spotkają się, aby w miłej atmosferze wspólnie świętować Dzień Matki. Celem akcji ,,Przedsiębiorcza Mama” jest wypromowanie aktywnych postaw poprzez pokazanie wzorców godnych do naśladowania. Przedstawienie sylwetek i historii ambitnych bohaterek, które skupiły się na swoich zainteresowaniach i na nich zbudowały sukces zawodowy i społeczny ma za zadanie uświadomić wszystkim mamom jak ważny jest talent, silna wola, odwaga i determinacja w działaniu. Organizatorzy przygotują dwanaście stoisk aktywnych kobiet, które zaprezentują swoje towary lub usługi oraz podzielą się wrażeniami i doświadczeniami odnośnie prowadzenia biznesu. Na wydarzenie zostali zaproszeni również przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz inkubatorów przedsiębiorczości. Dla uczestników przewidziana jest loteria z nagrodami, a dla dzieci zabawy z animatorem. Dodatkową atrakcją będzie pokaz taneczny w stylu hiszpańskim przygotowany przez Gaba Dance Studio (zatańczą Łukasz Cacko i Barbara Dyba).

Zaproszenie na wydarzenie

Przedsiębiorcza Mama