Uwaga konkurs!

Uwaga! Mamy konkurs dla kreatywnych i pomysłowych osób!

Uwaga! Konkurs na pomysły na pracę i samomotywację dla samotnych mam zostaje przedłużony! Odpowiedzi można przesyłać do 12 stycznia 2015 roku.

konkurs_samomotywacja

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – powiększyła się pula nagród! Do wygrania oprócz dwóch ekskluzywnych naszyjników z kolekcji Duma Katalonii firmy Fuerza Galeria Biżuterii są dwie niepowtarzalne torebki , które otrzymaliśmy od Studia Projektowego GATE lipiecka.com!

collage_torebki_paulina_lipiecka

collage_fuerza1

Przypominamy ideę i zasady konkursu:

W maju organizowaliśmy wydarzenie ,,Przedsiębiorcza Mama”, podczas którego aktywne zawodowo panie miały okazję opowiedzieć swoją historię i zaprezentować własne biznesy. Uczestniczkami były szczęśliwe, spełnione kobiety, które dzięki wierze we własne możliwości i pomocy najbliższych pogodziły macierzyństwo z pracą zawodową.

Teraz chcemy zwrócić uwagę na problemy matek samotnie wychowujących dzieci. Do naszej internetowej poradni regularnie zgłaszają się panie, które poszukują inspiracji i motywacji do działania. Często są to osoby po przejściach, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej. Brak wsparcia i samotność dodatkowo osłabiają ich kondycję psychiczną.

Pomóżmy im to zmienić i zachęćmy je do pozytywnych zmian! Czekamy na potężną dawkę inspiracji w postaci nieszablonowych pomysłów na pracę i sposobów na samomotywację dla samotnych mam!

Liczy się kreatywność, oryginalność, uwzględnienie ograniczeń, jakie mają kobiety samotnie wychowujące dzieci oraz możliwość realnego i samodzielnego wdrożenia pomysłu przez samotne mamy. Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów!

Najciekawsze propozycje opublikujemy na naszych portalach, a autorzy dwóch najbardziej oryginalnych koncepcji w kategoriach „Mój pomysł na pracę” oraz „Mój pomysł na samomotywację” otrzymają nagrodę w postaci ekskluzywnych naszyjników ufundowanych przez firmę Fuerza Galeria Biżuterii z kolekcji Duma Katalonii oraz niepowtarzalnych torebek od Studia Projektowego GATE!

Propozycje prosimy wysłać na adres e-mail: przedsiebiorczamama2014@gmail.com

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 stycznia 2015 roku. Laureatów poznamy do 22 stycznia. O wygranej poinformujemy drogą mailową. Listę zwycięzców opublikujemy także na naszej stronie internetowej www.fundacjasukces.org i naszych profilach na portalach społecznościowych.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację pomysłów na portalach Organizatora oraz na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród oraz w celach marketingowych, promocyjnych lub reklamowych Organizatora, w tym na wprowadzenie danych do bazy danych, której administratorem jest Organizator, w tym w przyszłości, przy niezmienionych celach przetwarzania.

Zapisz

Zapisz