This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Uwaga konkurs!

Uwaga! Mamy konkurs dla kreatywnych i pomysłowych osób!

Uwaga! Konkurs na pomysły na pracę i samomotywację dla samotnych mam zostaje przedłużony! Odpowiedzi można przesyłać do 12 stycznia 2015 roku.

konkurs_samomotywacja

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – powiększyła się pula nagród! Do wygrania oprócz dwóch ekskluzywnych naszyjników z kolekcji Duma Katalonii firmy Fuerza Galeria Biżuterii są dwie niepowtarzalne torebki , które otrzymaliśmy od Studia Projektowego GATE lipiecka.com!

collage_torebki_paulina_lipiecka

collage_fuerza1

Przypominamy ideę i zasady konkursu:

W maju organizowaliśmy wydarzenie ,,Przedsiębiorcza Mama”, podczas którego aktywne zawodowo panie miały okazję opowiedzieć swoją historię i zaprezentować własne biznesy. Uczestniczkami były szczęśliwe, spełnione kobiety, które dzięki wierze we własne możliwości i pomocy najbliższych pogodziły macierzyństwo z pracą zawodową.

Teraz chcemy zwrócić uwagę na problemy matek samotnie wychowujących dzieci. Do naszej internetowej poradni regularnie zgłaszają się panie, które poszukują inspiracji i motywacji do działania. Często są to osoby po przejściach, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej. Brak wsparcia i samotność dodatkowo osłabiają ich kondycję psychiczną.

Pomóżmy im to zmienić i zachęćmy je do pozytywnych zmian! Czekamy na potężną dawkę inspiracji w postaci nieszablonowych pomysłów na pracę i sposobów na samomotywację dla samotnych mam!

Liczy się kreatywność, oryginalność, uwzględnienie ograniczeń, jakie mają kobiety samotnie wychowujące dzieci oraz możliwość realnego i samodzielnego wdrożenia pomysłu przez samotne mamy. Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów!

Najciekawsze propozycje opublikujemy na naszych portalach, a autorzy dwóch najbardziej oryginalnych koncepcji w kategoriach „Mój pomysł na pracę” oraz „Mój pomysł na samomotywację” otrzymają nagrodę w postaci ekskluzywnych naszyjników ufundowanych przez firmę Fuerza Galeria Biżuterii z kolekcji Duma Katalonii oraz niepowtarzalnych torebek od Studia Projektowego GATE!

Propozycje prosimy wysłać na adres e-mail: przedsiebiorczamama2014@gmail.com

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 stycznia 2015 roku. Laureatów poznamy do 22 stycznia. O wygranej poinformujemy drogą mailową. Listę zwycięzców opublikujemy także na naszej stronie internetowej www.fundacjasukces.org i naszych profilach na portalach społecznościowych.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację pomysłów na portalach Organizatora oraz na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród oraz w celach marketingowych, promocyjnych lub reklamowych Organizatora, w tym na wprowadzenie danych do bazy danych, której administratorem jest Organizator, w tym w przyszłości, przy niezmienionych celach przetwarzania.

Zapisz

Zapisz