Joanna Kępińska HERSTORY Design

Cykl Sylwetki Przedsiębiorczych Mam

joanna_kepinska

Foto: Lidia Skuza

Joanna Kępińska

HERSTORY Design

http://www.herstorydesign.com/

– Była sobie kobieta, która pracując jako główna księgowa zorientowała się, że to samotne zajęcie i zapragnęła zrealizować swoje pasje i marzenia – rozpoczyna swoją historię pani Joanna Kępińska – Jeśli jeszcze dorzucę, że szydełkiem władam od dziecięcia tylko mama zawsze mówiła, że ,,chleba z tego nie będzie” to mamy już pełen obraz skrywanego od lat talentu, który nareszcie ma szansę się wyszaleć. Plus trochę buntowniczki, która skromnym szeptem, nie za głośno, powtarza ,,Ja wam jeszcze pokażę!”.

Tak właśnie powstała wyjątkowa biżuteria marki HERSTORY Design. O silnej ekspresji i niepowtarzalności marki decyduje fakt, że biżuteria powstaje w krótkich limitowanych seriach, po kilka egzemplarzy (niektóre unikatowe projekty występują jako pojedyncze egzemplarze!).
Co więcej, biżuteria HERSTORY wykonywana jest w całości ręcznie z materiałów bezpiecznych dla alergików. Zdobią ją kamienie półszlachetne, elementy z muszli, kości, nasion i drewna egzotycznego, szkło, metal, skóra, oraz tworzywa syntetyczne – żywice, plastik oraz materiały z recyklingu lub nawet „znaleziska”.

Pani Joanna podkreśla, że biżuteria to ważny element, dzięki któremu kobiety mogą wyrażać siebie; talizman, który wpływa na nastrój i pomaga tworzyć własną historię (dlatego właśnie HERSTORY).

Moja praca powoduje fontannę endorfin! Nie dość, że codziennie stwarzam coś pięknego, to na dodatek wiem, że to cacko uszczęśliwi jakąś kobietę. Panie,  które kupują biżuterię HERSTORY często robią to by podkreślić jakieś ważne momenty w swoim życiu. Poczucie uczestniczenia w czyjejś radości napawa mnie dumą – mówi pani Joanna.

Biżuterię HERSTORY noszą znane gwiazdy, a pani Joanna stale współpracuje z projektantami mody, blogerami i stylistami.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz