Magdalena Nawarecka Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN

Cykl Sylwetki Przedsiębiorczych Mam

m_nawarecka1

Foto: Lidia Skuza

Magdalena Nawarecka  Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN, Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom

www.aurin.pl

www.zwierzetaludziom.pl

Pani Magdalena własną działalność prowadzi od trzech lat. Pomysł na biznes narodził się z jej pasji

do pracy z dziećmi. Jest terapeutką integracji sensorycznej oraz dogoterapeutką.

Ośrodek prowadzi zajęcia terapeutyczne: integrację sensoryczną, logopedię, terapię pedagogiczną, rehabilitację ruchową oraz zajęcia ogólnorozwojowe, m.in. bajkoterapię i półkolonie wakacyjne. Firma aktywnie wspiera także stowarzyszenie, w którym ,,pracują” ukochane psy pani Magdaleny.

Praca przynosi jej ogromną satysfakcję i pozwala na łączenie życia rodzinnego z zawodowym.
Od kiedy pani Magdalena została mamą, ośrodek stał się także ,,placem zabaw” jej córeczki.

Własna działalność daje mi wolność: elastyczne godziny pracy, możliwość zabrania ze sobą dziecka czy psów do pracy. Robię to, co lubię i na moich zasadach – przyznaje szczęśliwa mama.