This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Magdalena Nawarecka Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN

Cykl Sylwetki Przedsiębiorczych Mam

m_nawarecka1

Foto: Lidia Skuza

Magdalena Nawarecka  Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN, Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom

www.aurin.pl

www.zwierzetaludziom.pl

Pani Magdalena własną działalność prowadzi od trzech lat. Pomysł na biznes narodził się z jej pasji

do pracy z dziećmi. Jest terapeutką integracji sensorycznej oraz dogoterapeutką.

Ośrodek prowadzi zajęcia terapeutyczne: integrację sensoryczną, logopedię, terapię pedagogiczną, rehabilitację ruchową oraz zajęcia ogólnorozwojowe, m.in. bajkoterapię i półkolonie wakacyjne. Firma aktywnie wspiera także stowarzyszenie, w którym ,,pracują” ukochane psy pani Magdaleny.

Praca przynosi jej ogromną satysfakcję i pozwala na łączenie życia rodzinnego z zawodowym.
Od kiedy pani Magdalena została mamą, ośrodek stał się także ,,placem zabaw” jej córeczki.

Własna działalność daje mi wolność: elastyczne godziny pracy, możliwość zabrania ze sobą dziecka czy psów do pracy. Robię to, co lubię i na moich zasadach – przyznaje szczęśliwa mama.