This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Małgorzata Boruch – Łukiewicz pracownia InSilk

Cykl Sylwetki Przedsiębiorczych Mam

m_boruch1

Foto: Lidia Skuza

Małgorzata Boruch – Łukiewiczpracownia ręcznie malowanego jedwabiu InSilk

www.insilk.pl

Maluje i tworzy chyba od zawsze. Ukończyła Edukację Wizualną w Zakresie Sztuk Plastycznych,
ale od ukończenia studiów nie pracowała w zawodzie. Malowanie na jedwabiu traktowała jako ucieczkę od codzienności i sposób na dodatkowy zarobek.

Bodźcem do zmian i inspiracją do otwarcia własnej pracowni były narodziny bliźniąt. Pani Magdalena uznała, że chce być z nimi jak najdłużej i codziennie towarzyszyć im w odkrywaniu świata. To właśnie wtedy rozpoczęły się starania o unijną dotację.

Biznesplan artystka pisała między spaniem dzieci a karmieniem, zawalając noce i dnie, ale wysiłek przyniósł upragniony efekt. Wniosek pokonał 750 innych zgłoszeń.

Jestem szczęśliwą kobietą, spełniam się jako mama i jako artystka oraz właścicielka firmy
z uśmiechem podsumowuje pani Magdalena.

Niepowtarzalne, jedwabne produkty z pracowni InSilk sprzedają się zarówno w Polsce,
jak i za granicą. Pani Magdalena rozwija swoją twórczość, prowadzi warsztaty, bierze udział
w różnorodnych targach mody i sztuki. Ma mnóstwo nowych pomysłów i energii do działania. Obecnie pracuje nad kolekcją jedwabnych, ręcznie malowanych tuniczek dla małych dam.

Zapisz