Właścicielka Pracowni Artystycznej ,,Makowe Pole” Agnieszka Sieńkowska

Cykl Sylwetki Przedsiębiorczych Mam

agnieszka_siekowska

Foto: Lidia Skuza

Agnieszka Sieńkowska

Właścicielka Pracowni Artystycznej ,,Makowe Pole” oraz sklepu internetowego z autorskimi papierami do scrapbookingu, książkami i kreatywnymi zabawkami dla dzieci oraz innymi ładnymi rzeczami.

www.makowepole.eu

https://www.facebook.com/makowepole.eu

http://makowepole.blogspot.com

Pani Agnieszka założyła własną firmę,  ponieważ chciała, by jej życie rodzinne pozostało nadrzędne wobec pracy. Zależało jej na tym, by zawsze mieć możliwość dostosowania ilości i rodzaju działań zawodowych do aktualnych potrzeb rodziny. ,,Chciałam każdego dnia być blisko moich dzieci,  a jednocześnie dzielić się z innymi swoimi umiejętnościami i doświadczeniem tego, jak odkrycie swoich talentów i pasji pozytywnie zmienia nasze życie i nadaje kolorów codzienności. Jako mama rozumiem potrzeby i problemy innych kobiet i staram się wychodzić im naprzeciw, tworząc ofertę warsztatów artystycznych. Natomiast codzienny intensywny kontakt z moimi dziećmi inspiruje mnie do poszukiwań pomysłów na rozwijające i radosne zajęcia dla dzieci” – mówi Przedsiębiorcza Mama.

Pracownia artystyczna Makowe Pole działa od czerwca 2011 roku.  Pani Agnieszka na indywidualne zamówienia tworzy albumy, księgi gości, okolicznościowe kartki i wiele innych pięknych rzeczy z papieru, a wszystko, jak pisze na stronie pracowni ,,z największą dbałością o szczegół i intencją, by najpiękniej jak to możliwe opowiedzieć o uczuciach i relacji osób, które stoją za każdym zamówieniem, by dać wyjątkową oprawę ich wspomnieniom i przesłaniu”.

Makowe pole to także warsztaty twórcze dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które pani Agnieszka realizuje w ramach różnego rodzaju projektów we współpracy z firmami, organizacjami, szkołami, ośrodkami kultury oraz grupami nieformalnymi. Od 2014 roku współtworzy w Wyszkowie Przystanek Twórczej Edukacji www.przystanek.edu.pl, gdzie prowadzi cotygodniowe warsztaty plastyczne dla dzieci ,,Artystyczne Inspiracje”, Rodzinne Warsztaty Twórcze i Warsztaty dla Kobiet, a także zajęcia teatralne.

Przede wszystkim jednak pani Agnieszka jest szczęśliwą żoną i mamą, która o swojej pracy mówi: ,,moja praca wnosi w naszą rodzinną codzienność dużo radości – moje zawodowe aktywności w ogromnej mierze są angażujące i ciekawe dla wszystkich nas”.

Zapisz