This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Właścicielka Pracowni Artystycznej ,,Makowe Pole” Agnieszka Sieńkowska

Cykl Sylwetki Przedsiębiorczych Mam

agnieszka_siekowska

Foto: Lidia Skuza

Agnieszka Sieńkowska

Właścicielka Pracowni Artystycznej ,,Makowe Pole” oraz sklepu internetowego z autorskimi papierami do scrapbookingu, książkami i kreatywnymi zabawkami dla dzieci oraz innymi ładnymi rzeczami.

www.makowepole.eu

https://www.facebook.com/makowepole.eu

http://makowepole.blogspot.com

Pani Agnieszka założyła własną firmę,  ponieważ chciała, by jej życie rodzinne pozostało nadrzędne wobec pracy. Zależało jej na tym, by zawsze mieć możliwość dostosowania ilości i rodzaju działań zawodowych do aktualnych potrzeb rodziny. ,,Chciałam każdego dnia być blisko moich dzieci,  a jednocześnie dzielić się z innymi swoimi umiejętnościami i doświadczeniem tego, jak odkrycie swoich talentów i pasji pozytywnie zmienia nasze życie i nadaje kolorów codzienności. Jako mama rozumiem potrzeby i problemy innych kobiet i staram się wychodzić im naprzeciw, tworząc ofertę warsztatów artystycznych. Natomiast codzienny intensywny kontakt z moimi dziećmi inspiruje mnie do poszukiwań pomysłów na rozwijające i radosne zajęcia dla dzieci” – mówi Przedsiębiorcza Mama.

Pracownia artystyczna Makowe Pole działa od czerwca 2011 roku.  Pani Agnieszka na indywidualne zamówienia tworzy albumy, księgi gości, okolicznościowe kartki i wiele innych pięknych rzeczy z papieru, a wszystko, jak pisze na stronie pracowni ,,z największą dbałością o szczegół i intencją, by najpiękniej jak to możliwe opowiedzieć o uczuciach i relacji osób, które stoją za każdym zamówieniem, by dać wyjątkową oprawę ich wspomnieniom i przesłaniu”.

Makowe pole to także warsztaty twórcze dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które pani Agnieszka realizuje w ramach różnego rodzaju projektów we współpracy z firmami, organizacjami, szkołami, ośrodkami kultury oraz grupami nieformalnymi. Od 2014 roku współtworzy w Wyszkowie Przystanek Twórczej Edukacji www.przystanek.edu.pl, gdzie prowadzi cotygodniowe warsztaty plastyczne dla dzieci ,,Artystyczne Inspiracje”, Rodzinne Warsztaty Twórcze i Warsztaty dla Kobiet, a także zajęcia teatralne.

Przede wszystkim jednak pani Agnieszka jest szczęśliwą żoną i mamą, która o swojej pracy mówi: ,,moja praca wnosi w naszą rodzinną codzienność dużo radości – moje zawodowe aktywności w ogromnej mierze są angażujące i ciekawe dla wszystkich nas”.

Zapisz