Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Bezpłatne Warsztaty Techniki Zarządzania Czasem „Czas to życie”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne  otwarte warsztaty Techniki zarządzania czasem „Czas to życie”!

Dla wszystkich ludzi doba trwa 24 godziny. W tym czasie jednym udaje się osiągnąć więcej niż innym. Dlaczego tak się dzieje? W jaki sposób poprawić rezultat swojej pracy, ale i efektywność? Jak działać z przekonaniem, utrzymując równowagę i spokój umysłu, gdy zobowiązań nie ma końca?

Cel szkolenia: przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu technik zarządzania czasem. Zarządzanie czasem ma kluczowy wpływ na życie zawodowe i osobiste każdego człowieka. Jeżeli mamy problemy z organizacją czasu, częściej doświadczamy sytuacji stresowych, efektywność naszych działań maleje, a nasza aktywność nie przynosi nam pożądanej satysfakcji. Uczestnicy warsztatu dowiedzą się jak należy zarządzać czasem, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji w pracy, zwiększyć swoją produktywność i samozadowolenie.

Grupa docelowa: osoby dorosłe (studenci, osoby pracujące i niepracujące, każdy, kto chce nabyć wiedzę i umiejętności dotyczące skutecznego zarządzania czasem). Warsztat „Czas to życie” przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania czasem.

Trener: Lech Ambrzykowski Project Manager, PMP, PRINCE2 z doświadczeniem w branży finansowej i IT oraz znajomością zarządzania procesami biznesowymi. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów w bankowości, ubezpieczeniach i technologii w praktyczny sposób prezentuje najbardziej popularne podejścia, ich podstawowe założenia i narzędzia, a następnie proponuje zbudowanie indywidualnego systemu dla każdego z nas.

Dzięki warsztatowi:

  • Dowiesz się, jak zarządzać czasem, aby uniknąć sytuacji stresowych w pracy
  • Poznasz techniki, które ułatwią Ci codzienne życie
  • Będziesz kontrolował swój czas
  • Zwiększysz swoją efektywność
  • Zwiększysz swoją satysfakcję
  • Zaczniesz świadomie kreować swoją przyszłość
Czas to życie - warsztaty z technik zarządzania czasem

Czas to życie – warsztaty z technik zarządzania czasem

Termin: 18.04.2015 (sobota), godz. 11.00 – 15.00

Miejsce: WARSZTAT WARSZAWSKI

00-552 Warszawa, Pl. Konstytucji 4

Sala znajduje się na parterze – nie ma numeracji

Rejestracja pod numerem tel.: 530 669 511 oraz e-mail: szkolenia.fundacjasukces@gmail.com

Prosimy o wypełnienie i odesłanie ankiety, osoby zgłaszające się telefonicznie zostaną poproszone o wypełnienie ankiety przed warsztatem. Formularz ankiety tu Pobierz.

Organizator: Fundacja Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych www.fundacjasukces.org

Zapisz

Dodaj komentarz