List z podziękowaniami od Ośrodka dla Ofiar Przemocy w rodzinie „Dom”

dom

Ośrodek dla Ofiar Przemocy w rodzinie „Dom”

Warszawa, 20. 05. 2015

Pani Wita Bardecka wraz ze Współpracownikami
Fundacja Sukces Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

Dyrekcja, pracownicy i Podopieczne Ośrodka DOM serdecznie dziękują Państwu za kilkakrotne hojne darowizny przekazane w tym roku na rzecz Mieszkanek naszej placówki. Otrzymaliśmy i przekazaliśmy naszym Podopiecznym słodycze, miód, damską bieliznę osobistą, rajstopy i kosmetyki. Umożliwili nam Państwo również uzyskanie darowizn od firmy ID Media, składających się pieluch, środków czystości dla dzieci, książeczek, ubranek i soków. Rzeczy te zostały przeznaczone na upominki dla naszych podopiecznych i ich dzieci. W naszej placówce znajdują się kobiety i dzieci, które z powodu doświadczanej przemocy musiały opuścić miejsca swojego zamieszkania. Każda pomoc, będąca wyrazem pamięci i solidarności ma dla nich ogromne znaczenie.

Serdecznie Państwa pozdrawiamy i życzymy pomyślności w prowadzonych działaniach.

ZASTĘPCA DYREKTORA
mgr Agnieszka Lipska-Oryszkiewicz

list_dom1

Ośrodek dla Ofiar Przemocy w rodzinie „Dom”

Warszawa, 28. 05. 2015

Pani Wita Bardecka Fundacja SUKCES Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

Szanowna Pani,

Podziękowanie za darowiznę skierowane do Pani i Współpracowników dn. 20 maja jest jednocześnie potwierdzeniem otrzymania darów. Nie wymieniliśmy tam bonu do Smyka o wartości 500 złotych, który został wykorzystany dla naszych najmłodszych podopiecznych z okazji-Dnia Dziecka. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

ZASTĘPCA DYREKTORA
mgr Agnieszka Lipska-Oryszkiewicz