Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

List z podziękowaniami od Ośrodka dla Ofiar Przemocy w rodzinie „Dom”

dom

Ośrodek dla Ofiar Przemocy w rodzinie „Dom”

Warszawa, 20. 05. 2015

Pani Wita Bardecka wraz ze Współpracownikami
Fundacja Sukces Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

Dyrekcja, pracownicy i Podopieczne Ośrodka DOM serdecznie dziękują Państwu za kilkakrotne hojne darowizny przekazane w tym roku na rzecz Mieszkanek naszej placówki. Otrzymaliśmy i przekazaliśmy naszym Podopiecznym słodycze, miód, damską bieliznę osobistą, rajstopy i kosmetyki. Umożliwili nam Państwo również uzyskanie darowizn od firmy ID Media, składających się pieluch, środków czystości dla dzieci, książeczek, ubranek i soków. Rzeczy te zostały przeznaczone na upominki dla naszych podopiecznych i ich dzieci. W naszej placówce znajdują się kobiety i dzieci, które z powodu doświadczanej przemocy musiały opuścić miejsca swojego zamieszkania. Każda pomoc, będąca wyrazem pamięci i solidarności ma dla nich ogromne znaczenie.

Serdecznie Państwa pozdrawiamy i życzymy pomyślności w prowadzonych działaniach.

ZASTĘPCA DYREKTORA
mgr Agnieszka Lipska-Oryszkiewicz

list_dom1

Ośrodek dla Ofiar Przemocy w rodzinie „Dom”

Warszawa, 28. 05. 2015

Pani Wita Bardecka Fundacja SUKCES Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

Szanowna Pani,

Podziękowanie za darowiznę skierowane do Pani i Współpracowników dn. 20 maja jest jednocześnie potwierdzeniem otrzymania darów. Nie wymieniliśmy tam bonu do Smyka o wartości 500 złotych, który został wykorzystany dla naszych najmłodszych podopiecznych z okazji-Dnia Dziecka. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

ZASTĘPCA DYREKTORA
mgr Agnieszka Lipska-Oryszkiewicz