This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Przyjaciel Fundacji Sukces Tomek Martyński nagrał nowy teledysk

Przyjaciel naszej fundacji Thomas Martin (Tomek Martyński) wydał właśnie nowy singiel „Własny Raj”, którego premiera odbyła się 17 czerwca. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki by utwór został hitem lata.

tomas_martin

Polski muzyk, wokalista, tancerz i DJ. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w młodości. Jest absolwentem szkół muzycznych w klasie skrzypiec. Wiele lat przebywał za granicą, skąd czerpał inspiracje muzyczne. Biegle włada językiem angielskim i włoskim. Występował również w Teatrze Rampa.

Ma na swoim koncie wygraną w konkursie „muzyczne talenty” oraz występy w takich miejscach, jak Atlas Arena, Hard Rock Cafe czy Pałac Kultury i wiele innych. Aktualnie Thomas wydał singiel „Własny Raj”, do którego został zrealizowany również teledysk.

Tytuł utworu: Własny Raj

• Muzyka: Mateusz Mijal, Tomasz Martyński, Jarosław Baran
  • Słowa: Jurand Wójcik
  • WYKONAWCA UTWORU – Thomas Martin