Przyjaciel Fundacji Sukces Tomek Martyński nagrał nowy teledysk

Przyjaciel naszej fundacji Thomas Martin (Tomek Martyński) wydał właśnie nowy singiel „Własny Raj”, którego premiera odbyła się 17 czerwca. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki by utwór został hitem lata.

tomas_martin

Polski muzyk, wokalista, tancerz i DJ. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w młodości. Jest absolwentem szkół muzycznych w klasie skrzypiec. Wiele lat przebywał za granicą, skąd czerpał inspiracje muzyczne. Biegle włada językiem angielskim i włoskim. Występował również w Teatrze Rampa.

Ma na swoim koncie wygraną w konkursie „muzyczne talenty” oraz występy w takich miejscach, jak Atlas Arena, Hard Rock Cafe czy Pałac Kultury i wiele innych. Aktualnie Thomas wydał singiel „Własny Raj”, do którego został zrealizowany również teledysk.

Tytuł utworu: Własny Raj

• Muzyka: Mateusz Mijal, Tomasz Martyński, Jarosław Baran
  • Słowa: Jurand Wójcik
  • WYKONAWCA UTWORU – Thomas Martin