This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Rekomendacja Sandry Sawickiej – Wolontariuszki w latach 2013-2016

pen-1584239_640

Fundacja Sukces jest wyjątkowym miejscem. Tworzą ją ludzie, którzy chcą pomagać i działać dla dobra innych. Cieszę się, że mogłam być jej częścią. Z przyjemnością polecam współpracę z tą Organizacją, osobom pragnącym zaangażować się społecznie oraz zainteresowanym szkoleniami komputerowymi realizowanymi przez Witę Meczew-Bardecką, która wielokrotnie dała się poznać jako profesjonalistka.