Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rekomendacja Sandry Sawickiej – Wolontariuszki w latach 2013-2016

pen-1584239_640

Fundacja Sukces jest wyjątkowym miejscem. Tworzą ją ludzie, którzy chcą pomagać i działać dla dobra innych. Cieszę się, że mogłam być jej częścią. Z przyjemnością polecam współpracę z tą Organizacją, osobom pragnącym zaangażować się społecznie oraz zainteresowanym szkoleniami komputerowymi realizowanymi przez Witę Meczew-Bardecką, która wielokrotnie dała się poznać jako profesjonalistka.