This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rekomendacja Sandry Sawickiej – Wolontariuszki w latach 2013-2016

pen-1584239_640

Fundacja Sukces jest wyjątkowym miejscem. Tworzą ją ludzie, którzy chcą pomagać i działać dla dobra innych. Cieszę się, że mogłam być jej częścią. Z przyjemnością polecam współpracę z tą Organizacją, osobom pragnącym zaangażować się społecznie oraz zainteresowanym szkoleniami komputerowymi realizowanymi przez Witę Meczew-Bardecką, która wielokrotnie dała się poznać jako profesjonalistka.