„Kobiety pomagają kobietom”

17 listopada w eleganckiej restauracji Spiżarnia Smaków przy ul. Wspólnej 35 w Warszawie odbyło się kolejne wyjątkowe spotkanie Klubu Imperium Kobiet. Prawie 40 Czytelniczek magazynu spotkało się w czwartkowy wieczór, aby wysłuchać interesujących prelekcji oraz zasmakować pyszności serwowanych przez mistrzów kuchni nowo otwartego lokalu.

Spotkanie odbyło się pod hasłem „Kobiety pomagają kobietom”. Nasz Partner redakcja magazynu Imperium Kobiet ogłosiła zbiórkę rzeczy potrzebnych na rzecz podopiecznych Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie DOM. Biletem wstępu było przyniesienie ubrań, pieluch, słodyczy, zabawek. Cieszymy się, że również wzięliśmy udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

W piątek 25 listopada redakcja IK oraz nasza wolontariuszka dostarczyły ponad 30 dużych paczek z prezentami dla podopiecznych Ośrodka Ofiar Przemocy w Rodzinie DOM na warszawskiej Pradze.

collage_dom

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze podziękowania za serca pełne wrażliwości na potrzeby osób trudnej sytuacji Redakcji Imperium Kobiet oraz wszystkim Czytelniczkom Imperium Kobiet, które 17 listopada podczas spotkania KLUB Imperium Kobiet przyniosły prezenty i postanowiły pomóc mamom oraz ich pociechom.

Zapraszamy do lektury z relacji tego wspaniałego wydarzenia Relacja na stronie magazynu Imperium Kobiet oraz do foto albumu z tego wyjątkowego spotkania.

Foto: Diana Bardecka